Ślub plenerowy w Warszawie

ślub plenerowy w Warszawie

Ślub plenerowy w Warszawie i nie tylko…

Czy ślub w plenerze może być magiczny? I to jak! Szczególnie, kiedy wszystko dzieje się w jednej lokalizacji i jest ono wyjątkowo urocze, takie miejsca są np. w Warszawie i jej okolicy, ale nie tylko!

Jest wiele pięknych miejsc na świecie, które nadają się do organizacji ślubu plenerowego, w tym parki, ogrody, plaże, góry, lasy, winnice i wiele innych, a ponieważ Pary coraz częściej decydują się na ślub plenerowy – sale weselne starają się zapewnić przyszłym nowożeńcom miejsce na takie przedsięwzięcie. Jeżeli macie upatrzoną salę i marzy Wam się wyjątkowy ślub, sprawdźcie co oferuje Wam dane miejsce.

Komfort przy organizacji ślubu i wesela

Kamila i Bartek zdecydowali się zorganizować przygotowania, ślub i wesele w Pod Dobrymi Aniołami w Warszawie. Organizacja wszystkiego w jednym miejscu zdecydowanie daje duży komfort psychiczny. Można dostosować harmonogram i przebieg wydarzenia z większą elastycznością. Nie trzeba się martwić o bezpieczne przemieszczanie się pomiędzy np. kościołem, a salą. Czas, który trzeba by było poświęcić na dojazdy można przeznaczyć chociażby na chwilę oddechu, bo jednak w tym dniu zawsze jest coś do zrobienia. ; )

Nawet nie wiecie, jakie to super uczucie widzieć, że to co się robi ma sens! Fotografia ślubna stała się moim “oczkiem w głowie” i nie wyobrażam sobie, aby miało się to zmienić. Ilość wzruszeń jakie fundują mi moje pary jest wieeelka i bardzo to doceniam, bo co ma nadawać sens tej pracy, jak nie właśnie prawdziwe emocje, które mogę dla Was zatrzymać?

U Kamili i Bartka było dużo momentów wzruszenia i na szczęście nie próbowali ich ukryć. Z resztą nie tylko oni, ale również ich bliscy. Ten dzień był dla mnie mega miłym doświadczeniem, który na długo zostanie w pamięci.

miejsce wydarzenia: Pod Dobrymi Aniołami
film ślubny: Love is here
dekoracje, kwiaty: Okiem żony i matki pracownia
słodki stół: Marticakes_
suknia ślubna: Salon ślubny Noemi

Zobacz też: Wesele w leśnym klimacie.