Wesele w restauracji Jan w Bełchatowie

wesele-w-restauracji-jan-w-belchatowie

Ciepły lipcowy piątek zdecydowanie należał do Oli i Łukasza. Jeżeli ktoś mieszka w powiecie bełchatowskim, na pewno kojarzy Restaurację Jan. To tam para młoda wraz z gośćmi świętowała zawarcie małżeństwa, ale zacznijmy od początku!

Przygotowania minęły nam w luźnej atmosferze, zdecydowanie u wszystkich bardziej dało się wyczuć ekscytacje niż stres.
Ola z Łukaszem mieli też swój mały first look, po którym udali się na błogosławieństwo, by zaraz po nim wyruszyć do kościoła, gdzie miała dziać się najważniejsza chwila w tym dniu.
Przebieg ceremonii był wyjątkowy i miło było patrzeć jak młodzi co chwilę na siebie zerkają. Zawsze wzruszają mnie takie momenty!

Wesele w Restauracji Jan w Bełchatowie

Na weselu, które odbyło się w Restauracji Jan w Bełchatowie zdecydowanie było widać, że wszyscy dobrze się bawią. Parkiet był pełny i czuć było energię. Wykorzystaliśmy też okazję do zrobienia kilku klimatycznych ujęć – zdjęcia z zimnymi ogniami oraz przy napisie “Love” są piękną pamiątką, jest to element, który często spotykam na weselach i który zdecydowanie uwielbiam! 

Sesja ślubna w Ogrodzie Botanicznym

Sesję wykonaliśmy w Łódzkim Ogrodzie Botanicznym. Uwielbiam naturę, a miejsca, w których jest dużo kwiatów na pewno znajdują się na moim prywatnym podium. To miejsce ma swój urok o każdej porze roku. Podczas wizyty można podziwiać przeróżne rośliny, które aktualnie kwitną. Na terenie Ogrodu znajduje się też Skansen, przy którym zatrzymaliśmy się na chwilę, aby zrobić kilka zdjęć.
Sesja ślubna w Ogrodzie Botanicznym była świetnym wyborem. Suknia Oli zdecydowanie wpasowała się w klimat. Miło spędziliśmy razem czas i widać było, że zakochani dobrze czują się przed obiektywem, co jest dla mnie najważniejsze podczas pracy z klientami.

Suknia –Suknie Ślubne Paula
Garnitur – JES
Sala weselna – Restauracja Jan

Zobacz też: Wesele w Stylu Glamour.