
Cieszę się, że dotarliście właśnie tutaj!
To piękny i bardzo osobisty moment w życiu Waszej rodziny. Będzie mi ogromnie miło zatrzymać go dla Was na zdjęciach. Napiszcie śmiało – bez stresu, bez oficjalnych form. Mówmy sobie po imieniu. 🤍

To piękny i bardzo osobisty moment w życiu Waszej rodziny. Będzie mi ogromnie miło zatrzymać go dla Was na zdjęciach. Napiszcie śmiało – bez stresu, bez oficjalnych form. Mówmy sobie po imieniu. 🤍