sesja ślubna w pałacu

sesja-slubna-w-palacu

Pomysł na miejsce na sesję ślubną

Kiedy Marysia do mnie napisała, na początku zaproponowała inne miejsce, w którym miałaby się odbyć sesja ślubna. Byłam przychylna na ten pomysł, natomiast ze względu na to, że kontaktowałyśmy się w połowie września, a sesja miała odbyć się dopiero w październiku, Marysia z Hubertem mieli czas na przemyślenia, zmienili zdanie i zaproponowali Pałac Poznańskiego w Łodzi. Miałam okazję już wcześniej wykonywać sesję w Pałacu oraz w Ogrodzie, który się przy nim znajduje, a kiedy Marysia, za moją prośbą wysłała mi zdjęcie swojej sukni oraz garnituru Huberta – wiedziałam, że świetnie wpasują się w ten klimat! 

Przygotowanie do sesji ślubnej

Bardzo mi zależy, aby zawsze wszystko na sesji ze sobą grało. Staram się dawać parze wskazówki, które pomogą im w jak najlepszym przygotowaniu się do sesji ślubnej. Wskazówki najczęściej zależą od tego w jakim stylu panna młoda ma suknię oraz gdzie sesja ma zostać wykonana. Marysia była świetnie przygotowana i bardzo się cieszę, że zadbała również o makijaż i fryzurę. Dodało jej to zdecydowanie dużej pewności siebie, co było widać podczas sesji. Kiedy zobaczyłam u niej również bukiet, byłam zachwycona! Wiedziałam, że urozmaici nam kadry i stworzymy z nim piękne portrety. 

Flow z Parą

Tą cudowną Parę poznałam dopiero na sesji ślubnej i bardzo się cieszę, że do mnie trafili. Zawsze czuję wdzięczność, gdy spotykam pary, z którymi od początku nadajemy na tych samych falach. Uważam, że bez tego choćbym wykonała sesję w najpiękniejszym miejscu świata, nie czułabym takiej satysfakcji, bo to ludzie nadają sens mojej pracy.

Sesja ślubna w Pałacu z Marysią i Hubertem była tym czego potrzebowałam – dodała mi wiatru w żagle! A zaangażowanie z obu stron daje zawsze najlepsze rezultaty.

Makijaż – Justyna Madera | Fryzura – Wyczesana Mama | Suknia – Aveart Atelier

Zapraszam również do obejrzenia: Sesja w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi.