wesele w hotel kolumna park

wesele w hotel kolumna park

Wesele w Hotel Kolumna Park

Hotel Kolumna Park zdecydowanie zalicza się do grona tych najbardziej urokliwych miejsc na wesele w województwie łódzkim. Ma w swojej ofercie kilka sal i ładne otoczenie wokół. Dużym plusem Hotelu Kolumna Park jest możliwość zorganizowania przygotowań oraz ślubu w plenerze na miejscu. Zdecydowanie jest to dużym udogodnieniem i pozwala oszczędzić czas i stres, oraz zapewnić spójność i elastyczność w planowaniu tego ważnego wydarzenia życia. Olga i Piotr jednak zdecydowali się na ślub kościelny w uroczej Parafii Rzymskokatolickiej Św. Wojciecha w Dobroniu. Kościół od sali dzieli zaledwie 5 minut drogi, dlatego przy organizacji ślubu i wesela warto wziąć go pod uwagę.

Przygotowania ślubne w domu i first look

Olga i Piotr mieli swoje przygotowania ślubne w tym samym miejscu. Mimo tego, że znajdowali się w jednym domu podczas całego przedsięwzięcia, bez problemu udało się przeprowadzić tak cały proces przygotowań, aby mogli się dopiero zobaczyć podczas first look’u.

Jestem zdecydowaną fanką first look. I na pytanie: “Czy warto robić first look?”, zawsze odpowiem, że WARTO!

First look może stworzyć intymny i emocjonalny moment, w którym będziecie mieli możliwość spędzenia chwilę czasu razem, wyrażenia swoich uczuć i dzielenia się chwilą, zanim ceremonia rozpocznie się oficjalnie. Dla wielu par może to być niezwykle wzruszające i ważne doświadczenie.

First look zapewnia także okazję do wykonania pięknych i autentycznych zdjęć, na których uchwycone są Wasze reakcje i emocje w momencie pierwszego zobaczenia się.

Zawsze staram się ten moment fotografować w taki sposób, abyście nie musieli się czuć skrepowani moją obecnością. Zachowuję pewien dystans fizyczny, aby nie przeszkadzać Wam w tym intymnym momencie.

Szybka sesja ślubna w trakcie wesela

Zawsze podczas wesela staram się wyciągnąć parę na szybką sesję. Często też angażuje w to świadków, aby wykonać im wspólne zdjęcia pamiątkowe. Dzięki temu, że w Hotel Kolumna Park mamy ładne otoczenie, nie było z tym większego problemu i w przerwie między obiadem a deserem ruszyliśmy na ekspresową sesję.

koordynacja: Emilia Szcześniak – Siewiera
film: Dziarski Obiektyw
kwiaty, dekoracje: Kwiaty Bawełny
oprawa muzyczna, Dj: Fokus Group
suknia: Agata Wojtkiewicz
makijaż: Natalia Czekalska – czeksamakeup

Zapraszam również do obejrzenia: Ślub plenerowy w Warszawie.